Каталог

Compasal

Compasal
COMPASAL - торговий бренд великого Китайського підприємства з виробництва вантажних шин - Shandong haohua tyre co., Ltd Розмір підприємства і оборот входять в п'ятірку кращих китайських виробників шин і в двадцятку провідних світових виробників. Виробник APLUS TIRE (shandong haohua tyre co., Ltd) знаходиться в промисловому парку Хоучжень, місто Вейфан, Китай. Історія компанії почалася з 2000 року і на сьогодні фабрика займає площу в 1000000 квадратних метрів, в тому числі 4 виробничі цехи, 20 складів, штат компанії налічує більше 6000 співробітників. Основні торгові бренди фабрики: APLUS, LANVIGATOR, ROYAL BLACK, COMPASAL.
Категорія в стадії наповнення
Країна виробник: Кітай

Шини Compasal виробляються китайською компанією на власних заводах. Для виробництва шин Compasal використовується каучук найвищої якості. Під брендом Compasal випускаються легкові і вантажні шини, транспортні та спеціальні шини для різних сезонів. Завдяки унікальним технологіям і контролю якості на всіх етапах виробництва, шини Compasal займають провідну позицію серед виробників позицію шин в Китаї.

Особливості шин Compasal

Підприємство-виробник шин Compasal сформулювало місію компанії, як високі технології + якість за прийнятною ціною. Заводи Compasal використовують новітнє європейське і американське обладнання. Крім цього, Compasal є єдиним китайським виробником, який контролює балансування кожної рульової шини за допомогою спеціальної техніки. Шини Compasal користуються популярністю в автомобілістів за свої прекрасні експлуатаційні характеристики як в літніх, так і в зимових умовах на різних типах дорожнього покриття.

Переваги та недоліки шин Compasal

Серед переваг шин Compasal безліч параметрів, що вигідно виділяють такі шини серед інших китайських виробників. Це такі властивості, як:

Висока якість. Шини Compasal проходять безліч тестувань за допомогою спеціальних електронних пристроїв. Завдяки цьому, ймовірність шлюбу зводиться до мінімуму.

Удосконалення технології. Шини Compasal виробляються із застосуванням новітніх технологій - не тільки європейських і корейських, а й авторських. Фахівці компанії перейняли кращі знання і навички у інших виробників, щоб втілити їх в шинах Compasal.

Універсальність. Шини Compasal демонструють прекрасні експлуатаційні характеристики в різних умовах: вони підходять для всіх сезонів і типів дорожніх покриттів. Вони забезпечують оптимальне зчеплення і хорошу керованість.

Зносостійкість. Шини Compasal не втрачають своїх властивостей протягом декількох сезонів. Вантажні шини Compasal здатні витримувати великі навантаження і працювати в складних дорожніх умовах.

Серед мінусів шин Compasal автомобілісти відзначають зниження показників керованості при русі на високій швидкості. Однак, наприклад, для великовантажних автомобілів і спецтехніки великі швидкості не рекомендуються.

Шини Compasal підійдуть автомобілістам, що цінують комфорт і надійність. Вони прекрасно впораються з вантажними і польовими роботами, будуть надійно служити транспортному засобу.

У нашому каталозі ви зможете знайти шини Compasal різних типорозмірів.