Каталог

Оплата і доставка

Любі друзі! Компанія Neva безмежно рада, що ви відвідуєте наш сайт і робите замовлення вантажних шин онлайн через корзину. Це дуже важливо для нас, адже це говорить про довіру до нас і відповідність товарів на сайті вашим запитам та очікуванням.

Але замовити шини для вантажних авто - це лише частина загального замовлення, бо після того, як ви знайшли бажані колеса, повстане питання їх доставки, тим більше, що способів існує не так і мало.

Компанія Neva реалізує вантажні шини відомих китайський брендів Longmarch, Taitong, Truefast, Tuneful в г. Харьков вже тривалий час, тому для наших місцевих клієнтів ми здійснюємо безкоштовну доставку вантажних шин безкоштовно транспортом компанії. Це такий собі "musthave" або додатковий сервіс для наших покупців, з метою турботи про їх час. Ми часто привозимо шини нашим клієнтам прямо до шиномонтажу.

А що ж робити, якщо людина хоче купити шини для вантажівок з іншого регіону? Тут на допомогу прийдуть транспортні компанії:

  • Нова Пошта
  • САТ
  • Делівері
  • Міст Експрес

Крім цього ви маєте можливість отримати придбані у нас шини САМОВИВОЗОМ в таких містах

  • Мелітополь (Запорізька обл.)
  • Перещепине (Дніпропетровська обл.)
  • Полтава
  • Кам'янське (Дніпропетровска обл.)

Варто відзначити, що ціни різняться на перевезення шин у кожної компанії, і інформацію про доставку шин з регіону в регіон можна отримати на офіційних сайтах транспортних компаній. Діапазон вартості доставки вантажних шин коливається від 200 до 400 грн в залежності від діаметра колеса і віддаленості регіону. Наприклад, якщо колеса R20 відправити з Харкова до Миколаєва буде коштувати 325 грн, то до Львова - дорожче, а ось в Полтаву дешевше.

Так само, як додаткову опцію доставки шин по Україні, ми можемо запропонувати доставку коліс довантаженням. Якщо простіше, то це коли ми завантажуємо ваші колеса в авто, яке їде до вашого региону. Така доставка узгоджується окремо з нашими співробітниками, бо має ряд тонкощів як по оплаті так і за термінами доставки.

Наступним важливим кроком замовлення вантажних шин є оплата. Компанія Neva має можливість запропонувати своїм клієнтам будь-які способи оплати:

Готівковий розрахунок;
безготівковий розрахунок (з ПДВ);
оплату на карту банку;
накладений платіж;
та інші

Компанія Neva завжди рада запропонувати вам вантажні шини будь-яких розмірів і радіусів, а також малюнків протектора, які ви тільки можете собі уявити, і завжди підбере для вас той самий потрібний вам варіант золотої середини: ціна-якість!