Каталог

Про компанію

Раді вітати Вас в нашому Інтернет-магазині neva.com.ua (ТОВ ВК «Зернодар-Інвест»). Ми є прямим офіційним імпортером вантажних шин китайського виробництва, а також офіційним дилером ряду європейських брендів.

Наша компанія має свій власний автомобільний парк і більше 10-ти років надає послуги з перевезення великотонажних вантажів, тому з питанням підбору шин ми стикаємося постійно. За роки роботи ми здобули величезний досвід експлуатації шин як відомих світових брендів, так і шин середнього бюджету. Ми змогли, використовуючи практичний досвід, підібрати найбільш оптимальний пакет брендів за параметром ціна-якість. З шинами лідерів шинного ринку таких як:

  • MICHELIN
  • GOOD YEAR
  • BRIGESTONE

все більш-менш зрозуміло - високі технології, висока якість, відмінні характеристики, відомий розкручений бренд. Єдиний, але дуже вагомий контраргумент - це, на жаль, висока ціна.

А ось з величезною кількістю марок бюджетного сегменту східних виробників, які з кожним роком відвойовують все більшу частку ринку, довелося розбиратися довше. Перш, ніж пропонувати своїм колегам ті чи інші вантажні шини, сільськогосподарські шини або шини для спецтехніки, наші представники відвідали не один десяток заводів-виробників.

Виявилося, що не тільки в Китаї (LONG MARCH, TUNEFUL, TRUEFAST, WESTLAKE, TRIANGLE, LINGLONG), але і в Індії (APOLLO, BKT), Таїланді (OTANI, DEESTONE), Індонезії (ACCELERA, LAUFENN), Малайзії (NITTO) існує ряд компаній шинної індустрії, які «дихають в спину» своїм відомим на весь світ суперникам і мають у своєму арсеналі ультрасучасні технології виробництва, від яких просто захоплює подих.

Так, низькі тарифи на ринку праці, безумовно, грають свою роль у ціноутворенні, але справа не тільки в цьому! Як відомо, при виготовленні сучасної автомобільної шини широко використовується каучук. А основними світовими виробниками каучуку якраз і є Таїланд, Індонезія, Малайзія, Китай, Індія, Філіппіни, В'єтнам, Шрі-Ланка.

Так ось, бюджетною шину роблять ще і лояльні ціни на сировину. А ось, як показує практика, економія на якості матеріалів - не самий пріоритетний фактор в процесі оптимізації прибутку.

Іншими словами, пневматична шина - це складний, високотехнологічний продукт. І навіть якщо у якогось виробника і виникла би спокуса зробити відвертий фальсифікат, то довелося б все одно дуже суттєво витратитися і на величезні й дорогі автоматичні лінії, і на вулканізатори, бо на коліні в гаражі шину, як би не хотілося, не зробиш. Тож, таке підприємство не має ніякого економічного сенсу. Конкуренція в цьому сегменті ринку величезна і всі розуміють, що якщо ти не зможеш зробити гарну бюджетну шину, то це зробить хтось інший.

Шини брендів, які ми завозимо, використовуються нами на своїй власній техніці.

Весь товар ввезений нами в Україну офіційно, пройшов повне митне очищення і має всі супровідні документи. Таким чином наші клієнти, купуючи вантажні шини, сільськогосподарські шини або шини для спецтехніки автоматично отримують податковий кредит без зайвих клопотів з реєстрацією податкових накладних. Ми завжди раді поділитися з Вами своїм досвідом і допомогти Вам зробити правильний вибір.

Склад магазина Нева Харьков